• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

SPAM ***** Tavsiye

bay101

Yepyeni üye
Tepkiler
0
Google de entertainment sektöründe genelde aranan kelimelerde ***** olduğunu görünce tabi google trend de incelemeler ve kelime haznelerine göre kelime birleşiğinde ***** kelimesinin en çok arananlarda iz edindiği hatta "bunu mu demek istedinize" yapışmış olarak buldum. Araştırlara karşı tabi duyarsız kalmayıp incelediğimde ne hikmetse hep reklamcılar ve 3 günlük siteyi alıp dolandırma amaçlı davrananların ilanları ile karşılaşınca ki zannediyorum bu konun altına kendileri bulup yine geleceklerdir. Buna istinaden hızlıca bir portalı aktif edeyim fikrini düşünürken tamda olması gerektiği gibisini yapıp benden bir kaç gün önce davranan bir ******** sitesi ile karşılaştım.

Site daha yeni ama gördüğüm kadarıyla puanlama ve yorumlara açık bir durumda hatta yönetim tarafında araştırılmaları yapılmış firmaların bilgileri her geçen gün ekleniyor. Yani kısa süre içinde şu anda 6-7 siteyi inceleyip bilgilerini paylaşmak daha doğrusu buna özenli zaman ayırmak kolay değil elbet.

Kısa sürede daha güzle içerik ile kendilerini doğru yönlendirmeye geçip faydalı birşeyler yapacağını düşünüyorum, umarım şansları bol olur. Tabi şimdi site adresini merak ettiğinizi biliyorum. Aşağıda paylaşıyorum. Umarım konumu çöp yapacak dolandırıcılar da aşağıya yazı ekleyip reklam yağmak yerine bahsettiğim siteye giriş için başvuruda bulunabilirler diye düşünüyorum.

***********.com

Yeni konular