• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

Travazol Deri Kremi Nedir? Travazol Ne İşe Yarar?

Yazalım

Dipsiz Forum
Kayıt tarihi
5 Mayıs 2021
Mesaj
1.485
Tepkiler
944
Genellikle ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son günlerde en çok arananlar listesinde. Oldukça merak konusu olan Travazol krem ile ilgili soruların sizler için yanıtladık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyat ne kadar? Travazol krem ne için kullanılır? Tüm bu soruların cevapları detaylarıyla yazımızda:

travazol-deri-kremi.jpg

Travazol Krem Nedir Ne İşe Yarar?​

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap üzere durumlarda kullanılan bir cins medikal kremdir. Sırf eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem hekim tarafından uygun görülmedikçe hiçbir surette kullanılmamalıdır. Zira ilacın içerisinde bulunan unsurlara alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha makus şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk üzere virüse dayalı deri hastalıklarına yeterli gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen su çiçeği, kızamık üzere hastalıklarda muhakkak kullanılmamalıdır.

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?​

Bu kremi muhakkak doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

Travazol Krem Fiyat 2022​

Travazol krem 2022 fiyat, temmuz zamlarından sonra 53,75 TL şeklindedir.
 

Yeni konular

Top