• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

Öğüt denince aklınıza ne gelir kısaca?

Yazalım

Dipsiz Forum
Tepkiler
944
Öğüt ya da nasihat şeklinde verilen tavsiyeler aklımıza ne getiriyor? Nasıl öğütler verilmesi nasıl öğütler verilmemeli?

Dini öğüt aldınız mı?

Eğitim ile ilgili öğüt aldınız mı?

Hangi öğütleri sevdiniz hangilerini sevmediniz?

Deepest

Yönetici
Tepkiler
457
Tavsiye çok aldım. ancak eleştiri boyutuna geliyorsa hatta eleştiri değil de tenkit. Beni biraz üzer :)

Leia

Neden ?
Serseri
Tepkiler
2.133
13 yaşımda bir komşu kızı benden büyüktü bana şunları söylemişti " Ne yaşarsan yaşa pırıltını kaybetme, sende çok güzel birşey var" demişti. Değişme, değiştirmeye çalışanlardan uzak dur demişti.

Gri

17
Lahmacun
Tepkiler
10.131
Tavsiyeler verenler içindir derler. Bugüne kadar ailem haricinde aldığım tavsiyelerin çoğu, veren kişiyi rahatlatmak içindi.

Venüs

Aloha!
Şorbacıbaşı
Tepkiler
8.876
Herkesin vermemesi gerektiğine inandığım şeydir. Aklıselim,bilgisine ve tecrübesine gerçekten güvendiğim insanlardan zevkle öğüt /tavsiye alırım. Fakat bazı cahil, aklı kendine bile yetmeyen , sadece konuşmak için konuşan insanları dinlemekten hazzetmem. Bir kulağımdan girer diğerinden aynı hızla çıkar.

Tatar

CARPE DIEM
William Wallace
Tepkiler
6.226
Ben en son kimden ne zaman tavsiye aldım hiç hatırlamıyorum demek ki almamışım. Alacak birşey yapmamisim 🤷

Yeni konular