• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

İngiltere Prensi Philip Hayatını Kaybetti

Gri

17
Lahmacun
Tepkiler
10.275
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in eşi prens Philip Mountbatten, 99 yaşında hayatını kaybetti.

Kişisel fikrim, yine iyi yaşadı o kadar hızlı bir yaşama. Prenses Diana'nın ölümünde payı olduğu söylenirdi, şimdi versin hesabını.

Unicorn

Yönetici
Tepkiler
3
Ben de prens deyince Diana'nın oğullarından biri sandım, bunun prensliği falan kalmamış sık burnunu koy mezara derler ya o hesap.

Deepest

Yönetici
Tepkiler
462
Bu adam hepimizi gömdü ancak öldü. diyebiliyorum. Allah rahmet eylesin ne diyelim

uykumvar

Üye
Tepkiler
586
hiç ölmeyecekmiş gibi gelen insanlardandı. Allah rahmet eylesin ben de başka birşey diyemiyorum. o kadar yaşayıp 100 yaşına 2 ay kala ölmek de garip tesadüf.

Deepest

Yönetici
Tepkiler
462
Yaşasaydı büyük kutlamalar olurdu belki de . Sonra Corona niye yayıldı :p

Deepest

Yönetici
Tepkiler
462
Gri dedi ki:
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in eşi prens Philip Mountbatten, 99 yaşında hayatını kaybetti.

Kişisel fikrim, yine iyi yaşadı o kadar hızlı bir yaşama. Prenses Diana'nın ölümünde payı olduğu söylenirdi, şimdi versin hesabını.

Huzur içinde ölmüşmüş ..

Yeni konular