• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

Mobilya Alışverişi Nereden Yapılır?

Julien

"Biliyor musun doktor, insanın aklı başına çok
Tepkiler
406
Viense'den almiştim Annemlere internete mobilya konusunda pek guvenemiyorum gidip gorup bakmam lazim.
"Ikea" nın yanina yaklaşanin da ne bilim aklı varmı aceba 🤔🧐

Mysteries

Solve ⛤ Coagula
Üye
Tepkiler
4.476
Örnek olarak internette malzeme sınıfı 3. Sınıf ve malzeme kalınlığı 16 mm'dir.

Ancak siteler de malzeme kalitesi 1. Ya da 2. Sınıf ve malzeme kalınlığı standart 18 mm dir. ( Sunta )

Rexense

Üye
Tepkiler
2.248
Eski bir marangoz çırağıyım. Odam için 145 cm boyunda 3 çekmeceli basit bir masa yaptırıyorum. Şu dönemde bana 1500 liraya patladı.

Mağazalardan zarttan zurttan almaya kalksanız allah belamı versin 2000den aşşağı alamazsınız. Bursa'nın herhangi bir ilçesinde girin sanayiye, çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli yaptırırsınız mobilyanızı.

Yakida

Hello silent souvenirs...
Ernesto Che Guevara
Tepkiler
7.081
Ben bir masif masa almıştım internetten kendime, site adresini unuttum ama Burdur'dan gelmişti, ayakları dışında problem olmamıştı, onu da çok küçük bir paraya hareketli ayak alarak çözmüştüm, çok iyi bir masa.

Mysteries

Solve ⛤ Coagula
Üye
Tepkiler
4.476
Ben yaptırıp göndereyim size istediğiniz modeli atın :D

Ayrıca bir hatırlatma internetten aldığınız ürünlerin cazip olmasının en önemli sebebi suntalam kalınlığının olması gerekenin aksine 16 mm olmasıdır, normali 18 mm.

Yeni konular