• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

Rossmann Ideenwelt Çamaşır Topu

Gri

17
Lahmacun
Tepkiler
10.213
Rossmann Ideenwelt markasıyla çıkan ve 8'li pakette satılan, çamaşırlarınıza yapışan tüylere ve özellikle kazaklarda oluşan tiftiklenmeye karşı kullanabileceğiniz bir Ideenwelt tüy toplayıcısı ürünüdür.

Ürün küçük bir plastik / tel topun etrafındaki tüy toplayıcı şeritlerden oluşuyor. Biz de 29,90 TL'ye bu üründen aldık ve şimdi de kullanım deneyimimizi paylaşmak istiyorum. Ideenwelt yorum şu şekilde:

• Topların işini görebilmesi için makinenin içinde hareket edebilmesi gerekiyor ama çamaşırların içinde takılı kaldığı için sadece etrafındaki tüyleri alabiliyor.
  • 9 kilo ve daha büyük bir makine kullandığınızda, birden fazla top kullanmanız gerekiyor ama onlarda da üstteki gibi takılma sorunu oluyor.
  • Evcil hayvan besliyorsanız, koyu renkli giysilerinizdeki tüyleri toplamada maalesef etkili değil.
Özetle, ürün Rossman Ideenwelt ürünü olsa da, hiç memnun kalmadık. Birden fazla evcil hayvan besliyorsanız tavsiye etmiyoruz. Sizin de bu ürünle ilgili söyleyecekleriniz varsa, aşağıya ideenwelt yorum olarak ekleyebilirsiniz.

9546=1301.jpg

ideenwelt tüy toplayıcısı

Son düzenleme:

Yakida

Hello silent souvenirs...
Ernesto Che Guevara
Tepkiler
7.081
Bu tip yenilikler ilgi çekici olabiliyor ama çoğunlukla aldıktan sonra hayal kırıklığına uğruyor insan, benim de başıma çok geldi artık böyle bir şey gördüğümde çok düşünüyorum, mesela yer temizlemek için Vileda benzeri bir şeyler bakıyordum buhar püskürterek temizlik yapan bir cihaz gördüm, ilk etapta çok hoşuma gitti alacaktım ama sonra dedim kendi kendime, bunun bezini nasıl temizleyeceksin! Gerçektende her birkaç metrekarede bezi çıkarıp elde temizlemek zorundasın, tam bir işkence yani.

Venüs

Aloha!
Şorbacıbaşı
Tepkiler
8.924
Bu tip yenilikler ilgi çekici olabiliyor ama çoğunlukla aldıktan sonra hayal kırıklığına uğruyor insan, benim de başıma çok geldi artık böyle bir şey gördüğümde çok düşünüyorum, mesela yer temizlemek için Vileda benzeri bir şeyler bakıyordum buhar püskürterek temizlik yapan bir cihaz gördüm, ilk etapta çok hoşuma gitti alacaktım ama sonra dedim kendi kendime, bunun bezini nasıl temizleyeceksin! Gerçektende her birkaç metrekarede bezi çıkarıp elde temizlemek zorundasın, tam bir işkence yani.
Kesinlikle haklısın . O Vileda tarzı şeyden biz de aldık .135 metrekare evi silerken tam dört kere elde yıkadım bezini. Tozu ordan oraya tasimamak için mecburen öyle yapıyorsun.

Yeni konular